Nejnovější recenze ze sekce FM transmittery

Technaxx FMT600BT

Technaxx FMT600BT

Ověřený zákazník SOFTCOM.cz Vlad Imir

Přidáno: 17. září 2015

Zakoupeno v SOFTCOM.cz

• Dá se používat přesně na to na co je určený
  • display
  • bluetooth
  • jack AUX in
  • USB
  • 2.1 A nabiječka
  • Headset do auta
  • nemá se moc rád s frekvencemi, na kterých jsou rádia
  • když zrovna nic nehraje tak je slyšet slabší šum ale když nastartujete tak už to je vpohodě také zaleží na frekvenci

Určitě dobrá alternativa pro ty, co nejsou vybaveni super rádie v autě nebo by jeho výměna stála majlant ale samořejmě se to tomu rádu na druhou stranu nemůže rovnat. Účel to však plní dostatečně a doufám, že i nadlouho bude :) Bluetooth je kompatibilní s iPodema a ihned po spárování se připojují automaticky, takže ani tady problém nenastal. Nabiječka nabíjí vpohodě aniž by to mělo vliv na přehrávání hudby.

Přidáno: 17. srpna 2015

• snad jenom vzhled.
  • Poruchy dodaného kusu, viz shrnutí.

Na ovladač je nutno tlačit velkou silou, aby vůbec bylo dosaženo třeba jenom nastavení equalizéru.
Po zhasnutí motoru se stává, že nejenže si nepamatuje poslední skladbu, ale vše se vynuluje, včetně frekvence, nastavení equalizéru, toto vše je nutno nastavovat zas a znovu a vše se přehrává zase od začátku.
Nejvážnější věcí, je neustálé střídání mono a stereo signálu. Do minuty dvacetkrát. Je to k neposlouchání
Jedná se ale pouze o závadu tohoto konkrétního kusu, který jdu vrátit. Kamarád jej má, a bez problémů.

Přidáno: 11. srpna 2015

• Nesedí v zapalování a nepříjemné píská
  • Vyhozené peníze

Koupil jsem ho a doporučení personálu, jak je to úžasné a skvělé. A když jsem s tím jel domu, tak jsem myslel že mi prasknou ušní bubínky jak to hrozně pískalo...

Peiying URZ0396

Peiying URZ0396

Přidáno: 30. července 2015

• Opravdu se jedná o FM transmitter. Nízká pořizovací cena (pokud sháníte FM transmitter tak na jeden měsíc).
  • Kvalita odpovídá ceně. Nekvalitní zboží, se kterým musíte zacházet jako v rukavičkách, aby vám vydrželo alespoň půl roku. Příslušenství (dálkové ovládání, jack) katastrofa.

Vybírala jsem podle ceny, což se mi vymstilo (nyní mám nový, dražší FM transmitter, tak uvidíme, zda se vyplatí).
Tento výrobek je velice nekvalitní, rozpadá se pod rukama, pomalu za jízdy.
Další nevýhodou je to, že drtivá většina FM kanálů zrní, to znamená, že hledáte patnáct minut frekvenci, kde vám bude hudba hrát dobře. A ta radost po úspěšném hledání vám vydrží do prvního kamínku na cestě, kdy se FM transmitter pohne (tak, jak to dělá pořád), čímž způsobí výpadek, nebo přeskočení zvuku.
Jelikož u něj nelze využít přenos hudby z SD karty, jste odkázaní na flash disk nebo mp3 přehrávač, mobil... Jack, který spojuje mp3 přehrávač a FM transmitter, je velice nekvalitní a brzy se dochází k jeho poškození, celá věc se tak stává nefunkční. Nutné pořídit nový "káblík" s jackem, nebo raději, a to je má rada, nový, lepší FM transmitter.

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. července 2015

(naposledy upraveno 10. července 2015)

Zakoupeno v CZC.cz

Funguje

Přidáno: 20. června 2015

• Funguje
  • Po vytažení ze zapalovače a následném vložení zpět se vynuluje frekvence (na 99.9 FM) a musí se nastavovat znovu, což je otravné, pokud na ní vysílá už místní rádio (dochází k interferenci)
  • Ovladač prakticky nefunguje
  • Návod neobsahuje správné instrukce pro používání

Byl to první transmitter, po kterém jsem sáhl a znovu bych to už neudělal. Nepamatuje si frekvenci, kabel pro propojení s mobilem (je součástí balení) je krátý (cca 30cm) a citlivý na pohyb, což má mnohy negativní dopad na kvalitu zvuku.

Poukud vezmu ještě v úvahu, že informace v návodu jsou naprosto mystifikující a nepravdivé, tak musím říct, že se jedná o velmi odbytý produkt.

Toužíte-li po něčem, co dobře funguje, rozhodně nekupujte tento transmitter.

Přidáno: 20. června 2015

• Bytelnost
  • Transmitter nepříjemně píská, že se to nedá poslouchat

Měli ho jediný v okey elektro. Vypadá bytelně. Bohužel opravdu v něm nepříjemně píská, že se to nedá vydržet. Na to, že jsem ho kupovala za 800,- Kč jsem čekala, že bude super, ale není. Nedoporučuji ke koupi, vzhledem k tomu, že jsem druhý uživatel, který toto píše, bude pravděpodobně chyba v transmitteru a ne v rádiu. Nevím. Každopádně já ho jdu vracet.

Hyundai HYUFMT212MP

Hyundai HYUFMT212MP

Přidáno: 10. června 2015

• Dosah prý 5 metrů,to jo musím to mít u rádia asi 2 cm (u antény) takže v autě nepoužitelný,chybí připojení pro flash disk.

Sem kok.t že sem to kupil.

Ověřený zákazník kak.cz Sobolinho

Přidáno: 5. června 2015

Zakoupeno v kak.cz

• USB
  • Pamatuje si posledni prehravanou pisen
  • Pri prehravani z telefonu pres cinch je patrne sumeni

Celkove jsem s vyrobkem spokojen, plni svou funkci a i zvuk je prijatelny, jsem spokojen.

Sencor SWM 151

Sencor SWM 151

Ověřený zákazník StavbaEU.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. června 2015

Zakoupeno v StavbaEU.cz

• má RDS- na rádiu se zobrazují názvy písní
  • kvalita zpracování - USB vstup přestal ani ne po měsíci fungovat, tlačítka pro nastavení frekvence se zasekávají

přístroj je levný a má dostatečnou výbavu - displej, USB vstup, vstup na SD karty,RDS, kvalita zpracování však odpovídá ceně - nutno šetrné zacházení, což je však vzhledem k umístění zdířky zapalovače většinou problém

Přidáno: 1. června 2015

• dobrý dosah (až 20m na volném prostranství, v autě bez problému)
  • nepoužitelný explorer
  • chybí režim Random All a Random Subfolder
  • omezení 999 skladeb v jednom adresáři
  • další upgrade FW už nebude (dle odpovědi výrobce)
  • při hlasitosti nad 35/40 někdy zkresluje
  • i na malých hrbolech vypadává ze zásuvky, nutno jistit párátkem
  • pomalá a nespolehlivá odezva na dálkové ovládání

Přístroj načítá adresáře velmi pomalu a díky tomu je funkce procházení složek nepoužitelná, protože z menu systém vypadne dřív než načte obsah (příliš krátký timeout, ale především chyba v designu SW).
Pokud chcete náhodně přehrávat z více alb, musíte si je předem v počítači sesypat do jedné složky, což způsobí zpomalení odezvy na neúnosnou míru. Zkoušeno i s moderní rychlou kartou a výsledek byl ještě horší.
Kdybych chtěl využít kapacitu 32G karty tak se mi na ni vejde cca 250 alb. Nalezení požadovaného alba by v tom případě znamenalo až 250 zmáčknutí tlačítka na dálce. (A to by nesměly být v jedné složce, takže by nešly přehrávat náhodně). Když k tomu připočtu malou citlivost čidla dálky, tak je jen otázka času kdy to poletí z okna (asi až za mnou ve vedlejším pruhu pojede kamion, aby to měl ten shitong se Španělska jistý). To vše bylo sděleno výrobci a dle odpovědi to nelze řešit opravou FW.

Přidáno: 17. května 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• Přehrává jak karty, USB tak si můžete připojit třeba vlastní mobil.
  • Pěkný design. Dálkové ovládání.
  • Zatím nic uvidím po delším používání.

Jediný co mi vadí, že i když tam dáte 16 nebo 32 GB kartu načte si do paměti pouze prvních 999 písniček a ostatní nepřehraje. Lepší je USB paměť kde se dají přehrávat jednotlivé složky v paměti. A úplně nejlepší je připojit vlastní mobil. V tom případě vám z rádia hraje krásně čistá muzika se vším všudy.
Perfektní je dálkový ovladač který mám po ruce a nemusím tak šmátrat po slepu kde je vysílač abych si třeba posunul skladbu.

Přidáno: 13. května 2015

• Pro někoho kdo má např. originální rádio bez vstupu usb a bez možnosti přehrát mp3
  • Nešumí
  • Ohebný krk je skvělá věc hlavně když máte otvor pro zapalovač umístěn velmi nevhodně např.já ho mám pod loketní opěrkou
  • dálkové ovládání
  • nelze přehrávat skladby náhodně
  • občas se načte a hraje skladbu od znova
  • EQ tlačítko na přístroji nefunguje
  • (přes ovladač však ano)

Jak už jsem psal na začátku,pro někoho kdo nemá jinou možnost je tento přístroj skvělý doplněk a ulehčí vám práci s vypalováním CD a jiných otravností.Kdybych se měl rozhodovat mezi FM transmitterem a autorádiem se vstupem pro usb bral bych samozřejmě rádio :) .Testoval jsem kvalitu přenášeného zvuku jak z CD tak ze zařízení a byl sem mile překvapen,že se zvuk téměř vyrovná kvalitě.Skutečnost,že chybí shuffle neboli náhodné přehrávání skladeb se dá nahradit tím že připojíte zařízení které tuto schopnost ovládá (mp3,mobil) . S tímto produktem jsem tedy zatím spokojený a můžu jej doporučit dále.

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. května 2015

(naposledy upraveno 4. května 2015)

Zakoupeno v CZC.cz

Funkcí jako kterýkoliv dražší a nejlevnější...

Hyundai HYUFMT350CHARGE

Hyundai HYUFMT350CHARGE

Přidáno: 30. dubna 2015

• nabíjení dalšího zařízení (GPS navigace) - důvod ke koupi
  • funguje jak má :-) - přehrává, protože mám anténu ve skle, celkem přehluší i rozhlasové stanice
  • pamatuje si, kde přehrávání skončilo
  • asi slouží i jako čtečka karty SD, nemám možnost vyzkoušet (extra kabel)
  • navigace mezi adresáři je velmi pomalá, neukazuje jména adresářů, jen souborů - vnímám jako hlavní nevýhodu, nedá se moc použít na hodně souborů a na rychlé přecházení mezi tím, co budu poslouchat

I přes nevýhodu navigace plní to, co jsem chtěl hlavně - přehrává, nabíjí, pamatuje si, kde přehrávání skončilo.

Ověřený zákazník EURONICS Ověřený zákazník

Přidáno: 29. dubna 2015

Zakoupeno v EURONICS

• Jednoduché ovládání, rychle reaguje, při zapnutí hned naskočí
  • Dalkový ovladač by mohl mít větší dosah, musí být ovladač opravdu blízko zařízení.

Doporučuji, předčilo mé očekávání, naprostoo perfektní

Přidáno: 28. dubna 2015

• cenově přijatelný výrobek
  • nemám výhrady

výrobek mi doporučil syn,má stejný výrobek a je také plně spokojen

Defender RT-Feet 83552

Defender RT-Feet 83552

Přidáno: 12. dubna 2015

• Prostě maká jak má

Podle recenze od uživatelů jsem tento výrobek koupil, opravdu pracuje jak má. VD

Ověřený zákazník Andrea Shop Ověřený zákazník

Přidáno: 5. dubna 2015

Zakoupeno v Andrea Shop

• Ještě jsem výrobek nevyzkoušel ale dle zkušenosti bratra je o.k.
  • Zatím nevím.

Nemohu se k tomuto produktu vyjádřit viz. první řádek.

Ověřený zákazník MK Eshop Ověřený zákazník

Přidáno: 28. března 2015

(naposledy upraveno 28. března 2015)

Zakoupeno v MK Eshop

• Absolutně nedrží v adaptéru autozapalovače, ozývá se nepříjemný pískot při při reprodukci hudby,telefon se pokaždé automaticky nepřipojí,nezobrazuje skladby,jen frekveci a číslo složky.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25