Sencor SWM 101

Frekvence
88.1 - 107.9 MHz
Displej

• , zakoupeno v HITYshop.cz

• Za tuto cenu super kup. Funguje jak má.
  • , zakoupeno v kak.cz

• super, když chybí USB na rádiu v autě

• , zakoupeno v CZC.cz

Funguje

Frekvence
88.1 - 107.9 MHz
Displej

MP3/WMA FM modulátor s USB a audio vstupem, LED displejem, dálkovým ovládáním, 199 FM kanály (88,1 - 107,9 MHz), ekvalizérem. Napájen je 12/24V pomocí auto konektoru.

USB a audio vstup
LED displej
Dálkové ovládání
199 FM kanálů  (88,1 - 107,9 MHz)
Ovládání hlasitosti
Ekvalizér
Funkce Pauza, zpět/vpřed
Nápájení 12/24V auto konektor
Včetně audio kabelu

Dokumenty

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Výrobek je k dispozici za dobrou cenu a poplatek za dodání je poměrně nízký.
    • Splňuje má očekávání, nenašel jsem žádné nedostatky.

Výrobek byl kvalitní za dobrou cenu.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • V autě jej lze použít k přepnutí telefonu na hlasitý odposlech po připojení k rádiu, funguje také jako hudební přehrávač, ostatní možnosti jsem zatím nezkoušel.
    • Pro mě jsou stávající funkce dostačující

Viděl jsem fungující vysílač, potřeboval jsem ho, rozhodl jsem se pro tento typ kvůli jeho ceně a technickým parametrům.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Snadné použití, jednoduchý, ale skvělý doplněk.
    • Dálkové ovládání je detekováno pouze pod určitým úhlem.

Poměr cena/výkon, předchozí dobré zkušenosti se značkou.

• Snadné použití.
    • Koupil jsem si ho, protože moje autorádio nemá USB čtečku. Nikomu ho nedoporučuji, nedá se na něm poslouchat hudba, neustále praská, žádný slušný příjem. Pokud nastavím vlnovou délku, po 5-10 minutách už to praská. Pro podcasty by to mohlo být vhodné, ale musíte neustále nastavovat vlnovou délku. měli byste si koupit rádio, které umí číst USB. nikomu to nedoporučuji.

Tento produkt bych nikomu nedoporučil.

• Čistý zvuk
    • Snadné nastavení
    • Dálkové ovládání
    • Když ji odpojíte, musíte převodovku stále seřizovat.
    • Lze přehrávat pouze ve formátu FAT

Skvělý převodník pro každého, kdo nechce vyměnit drahý magnetofon!

• Jednoduché.
    • Nezažil jsem

Produkt splňuje to, co jsem očekával.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Dobře viditelný displej.
    • Snadné použití.
    • Dálkové ovládání pro postupné procházení skladeb, alb a nastavení ekvalizéru.
    • Dálkové ovládání, pokud ho nedáte do vzdálenosti 5 cm, nic nedetekuje.
    • Minimální hluk na pozadí.
    • Po 2 letech zní pouze pravé reproduktory.
    • Pendrive se někdy čte zkresleně.
    • Ne 3, 5 jack konektor.
    • Žádný bluetooth.

Cena byla před několika lety pro tento účel správná.

• Levné
    • Recseg
    • Chyba kontaktu
    • Oddělený "kryt" řady tlačítek dálkového ovládání

Když jsem ho koupil, během týdne hrál pouze pravé reproduktory, žádný problém se vstupem AUX, pouze USB. Nechal jsem ho vyměnit za stejný s tím, že je vadný z výroby. Náhradní selhal po 1,5 měsících stejným způsobem, pravděpodobně chyba kontaktu, protože jednou v deseti bez problémů.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Staré rádio s magnetofonem v autě je levné, jednoduché a praktické zařízení, které zatím plní svou funkci bezchybně. Díky

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Dobrý poměr ceny a kvality
    • Dálkový ovladač je spíše vtip nebo ozdoba! Ale já bych ho stejně nepoužíval, když jsem ho kupoval, tak jsem o tom neuvažoval.

Perfektní pro to, co jsem si koupil! Splňuje to, co slibuje!